Головний редактор

Малачівський П. С., д-р техн. наук, професор (Українська академія друкарства, Центр математичного моделювання ІППММ ім. Я. С. Підстригача НАН України)

Заступник головного редактора

Луцків М. М., д-р техн. наук, професор (Українська академія друкарства)

Відповідальний секретар

Стрепко І. Т., к-т. техн. наук, доцент (Українська академія друкарства)

Члени редколегії

Бомба А.Я., д-р техн. наук, професор (Національний університет водного господарства та природокористування)
Верхола М.І., д-р техн. наук, професор (Українська академія друкарства)
Івахів О.В., д-р техн. наук, професор (Національного університету “Львівська політехніка”)
Заболотній С.В., д-р техн. наук, професор (Черкаський державний технічний університет)
Заяць В.М., д-р техн. наук, професор (Національний університет водного господарства та природокористування)
Казьмірович Р.В., д-р техн. наук, професор (Українська академія друкарства)
Мичуда З.Р., д-р техн. наук, професор (Національного університету “Львівська політехніка”)
Миган Ришард, д-р техн. наук, професор (Університет вармінсько-мазурський в Ольштині, Польща)
Наконечний А.Й., д-р техн. наук, професор (Національного університету “Львівська політехніка”)
Новіцька Валерія, д-р техн. наук, професор (Технічний Університет Кошице, Словаччина)
Овсяк В. К., д-р техн. наук, професор (Українська академія друкарства)
Овсяк О. В., д-р техн. наук, професор (Київський національний університет культури і мистецтв)
Огірко І. В., д-р фіз.-мат. наук, професор (Українська академія друкарства)
Піскозуб Й.З., к.т. техн. наук, доцент (Українська академія друкарства)
Петров О.С., д-р техн. наук, професор (AGH Університет Науки та Технологій, Краків, Польща)
Погребенник В. Д., д-р техн. наук, професор (Національний університет “Львівська політехніка”)
Сікора Л.С. д-р техн. наук, професор (Національний університет “Львівська політехніка”)
Скоропад П.І., д-р техн. наук, професор (Національний університет “Львівська політехніка”)
Тимченко О.В., д-р техн. наук, професор (Українська академія друкарства)

Редакційна політика